4.10.12

Salak Yazı

Bugünlerde bir tuhafım blog. Sanki kendim değilim. Bir başkasıyım. Bipolar mıyım acaba? Bildiğin şüphelenmeye başladım. Ya da dur baştan anlatayım....

Anlatayım dedim de başı yok ki bunun. Bildiğin değiştiğimi fark ediyorum yavaş yavaş. Artık o kadar takmıyorum insanları mesela. Ezelden takmazdım zaten. Takmazdım derken hakkımda kötü şeyler söyleyenlere -ki hep vardır böyle insanlar hayatınızda- güler geçerdim-hala geçerim. Çocukluklarına verirdim-hala veririm. Beni sadece kendim ilgilendirir modundayımdır. Hayatım boyunca hep öyle oldum.

Kibarımdır mesela ben. Böyle yetiştirildim. Küfür etmem mesela bir bayanın yanında. Hoş, erkekler arasında da etmem. Yani etmezdim...

Artık ediyorum. Bilmiyorum neden? Sürekli gülüyorum bir şeylere. Çok salak şeyler aslında;komik bile değil. Durduk yere.

Sonra artık arkadaşlarımla beraber takılmaktan filan da öyle çok zevk almıyorum mesela. Eve gelip uyumak istiyorum,odamdan sonsuza kadar çıkmak istemiyorum.

Gülüyorum dedim ya. Hah işte içten gülüşlerim değil onlar...yani sanırım. Sürekli bir maske suratımda. Sanırım....Salak salak şeyler yazıyorum Twitter'a Facebook'a ama onlar da maske sanki....

Artık sıkıldım blog. Nasıl biri olmam gerektiği,ne yapmam gerektiği konularını düşünmekten,insanları dinlemekten sıkıldım.

Bak yazıyı bile saçmaladım. Of.....

4 yorum:

 1. sonbahar bunalımı olmasın sakın? yeni yazılarını merakla bekliyoruuuz

  YanıtlaSil
 2. Aa bak o aklıma gelmemişti hiç.Olur mu olur valla! Yazıcam yakında.O kadar çok şey birikti ki! Hatta ardarda yazı bile ekleyebilirim.

  YanıtlaSil
 3. bravo, bu yazinizla cevrenizi takmadiginiz cok acik, bende zaman buldukcayazi yaaziyorum hakkimda ama bu kadar yazmam sanirim. oz guven meselesi birazda. Bu bulanimdan cikman lazim ama en kisa zamanda yeni arkadaslar veya yeni bir is hayatina renk katabilir. saygilarimla mutlu ve sevgi dolu gunler ve yazilar dilerim.

  YanıtlaSil
 4. Az az çıktım bunalımdan ki onu da gelecek yazımda anlatacağım =D Ama komite var o da ayrı bunalımlar...Neyse gelecek yazıya kalsın =) Teşekkürler yorumuna =)

  YanıtlaSil

...

.....

...

...

Yorumlar....

Yorum.