17.1.12

Depresif Mod!

Biliyorum uzun süredir yazmadım blog.Aslında yazmadım değil,yazamadım. Zira üzerimden bir hayvani 2 komite geçti. Zaten kas ve periferik sinir sistemi sınavımın kötü geçtiğini söylemiştim hatırlarsan.Üzerine hemen nöroloji -resmi adı: merkezi sinir sistemi- komitesi gelince ben iyice bi battım.

Yok böyle bir komite blog. Bak açıklanalı kaç hafta oldu -1- hala etkisi üzerimde! Hayatımda aldığım en kötü notun 10.sınıfta Coğrafya'dan aldığımı düşünürsek -45- nörolojiden 37 almam bildiğin şşşt moriyelellli yar yila lililom hesabı koydu bu bünyeye...

Korkunçtu! Sabah 8.40'tan akşam 17.30'a kadar ders. Paso lab! Çok zor.Hiçbir şey anlamıyorsun. Son haftalara doğru bir şeyler oturuyor ki anatomi bitiyor fizyo bastırıyor! Göz,kulak cabası! Zamanın yok,yetiştiremiyorsun!

Sinir hastası oldum yeminle. Gözüm seğiriyor 2 aydır sırf şu komite yüzünden. Yazaymıyorum resmen şu an aklıma geldikçe delleniyorum...Ooof of...

Bilgisayarım da bozuldu zaten. "L" tuşu basmıyor.

Tatil gelsin artık blog...

2 yorum:

 1. Selam
  seni organ bağışı hakkında yazan bir bloggera yaptığın yorumdan buldum çevremde yeterinden çok doktor olmasına rağmen aaa doktor olucak ne güzel arkadaşş filan diye kendimi burada buldum:)bak demekki çok iyi doktorlarım var ki onları çok seviyorum:)
  yorumunu sevdim uzman en azından olacak konuyu bilen birilerinin bazı şeylere müdahale etmesi gerek..
  sen kimsin dersen ileride hep uğraşacaklarından biriyim:)çok hasta bir insanım işte..geçmiş tıp bayramın kutlu olsun..aslında söylenecek şey çok ama şimdilik bu kadar.
  sana kolay gelsin demek isterdim ama zor biliyorum:)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim =) Böyle destekler mutlu ediyor insanı =D

  YanıtlaSil

...

.....

...

...

Yorumlar....

Yorum.